34 tablic, 1 województwo, 7 miast

Oferta

Reklama na bilboardach i tablicach reklamowych zwana również reklamą outdorową jest jedną z najpopularniejszych form reklamy działalności firmy. Reklamy umieszczane na tablicach lub budynkach przy ruchliwych ulicach znakomicie pełnią funkcję informacyjną. Koszt reklamy na bibloardzie jest stosunkowo niski w porównaniu do wysokości dochodów, które może przynieść.

Wynajem tablic reklamowych

Posiadamy rozległą bazę tablic reklamowych do wynajęcia na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki lub do zobaczenia pełnej listy oferowanych przez nas tablic.

Druk plakatów

Plakat stanowi znakomity sposób na zareklamowanie swojej firmy, imprezy i przyciągniecie potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną obsługę poligraficzną Państwa firm. Drukujemy plakaty okolicznościowe, plakaty wyborcze, plakaty ogłoszeniowe. Przygotowane projekty wydrukujemy w dowolnym formacie, nakładzie i rodzaju papieru.

Projekty graficzne

Zespół grafików przygotuje dla Państwa projekt na dowolny nośnik reklamowy. Od początku istnienia naszej firmy przygotowaliśmy niezliczoną ilość projektów na firm oraz klientów indywidualnych. Tworzyliśmy projekty na bilboardy, tablice reklamowe, do wyklejenia samochodów, na witryny sklepowe.

Produkcja, montaż nośników reklamowych

Kompleksowa obsługa nośników reklamowych zawiera również produkcję i montaż nośników. Jesteśmy w stanie wyprodukować bibloard o dowolnym rozmiarze oraz sposobie montażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nośniki wolnostojącę, nośniki montowane na stałe, bilboardy na ścianach budynków.

Serwis nośników reklamowych

Dbając o wizerunek naszej firmy oraz firm klientów stale monitorujemy nasze nośniki reklamowe. Priorytetowe znaczenie ma dla nas to, żeby nasze tablice reklamowe były dobrą wizytówka naszej firmy i wszelkie narawy dokonujemy najszybciej jak to możliwe.

Produkcja przyczep reklamowych, mobilków

W naszej ofercie nie może zabraknąć przyczep reklamowych, które stanowią alternatywę dla tablic reklamowych. Zaletą mobili reklamowych jest możliwość umieszczenia dwustronnej reklamy. Najczęściej wykorzystywane są do promowania lokalnych imprez, promocji lub agitacji politycznych. Według badań jeden mobil w ciągu dnia jest w stanie zastąpić 30-40 statycznych nośników reklamowych.
Samochód lub rowerzysta porusza się z przyczepą po z góry ustalonej trasie. Standardowy czas emisji reklamy wykoni 8 godzin dziennie. W tym czasie przyczepa pokonuje dystan około 100 kilometrów.
Przyczepa może również pełnić rolę ekspozycji stacjonarnej. Dodatkowo można co pewien ustalony czas zmieniać lokalizację przyczepy. Projektujemy, produkujemy oraz serwisujemy przyczepki reklamowe.